Jak probíhá spolupráce

Konzultace

Nemá smysl začínat bez pořádného zadání

Pomohu Vám ujastnit si, co od webových stránek očekávat, co jimi můžeme vyřešit, a kterým směrem se vydat.

Moodboard

Ať to má tu správnou šťávu

Na webové grafice pracuji na základě moodboardu, kde si společně určíme vizuální styl, který zachycuje ty správné hodnoty.

Webová
grafika

Dokonale zvládám grafický design

Pracuji s gridy, dbám na vizuální priority a vizuální systematiku a grafický návrh dokážu udělat výjimečný díky ilustracím, fotomontážím nebo něčemu, co ručně vyrobím.

Výstup

S mými výstupy se snadno pracuje

Výstupem mé práce jsou precizně připravené PSD společně se stylesheetem, kde je do detailu definovaná typografie a grafické elementy. U kompletního návrhu webu připravuji specifikaci funkčnosti.

Doporučení

Nydrle Digital s.r.o.

S Martinem jsem pracoval na několika projektech, vždy na mě udělal dojem svou rychlostí, spolehlivostí, smyslem pro detail a schopností držet se přesných parametrů projektů. Je to velice tvůrčí designér a král svého řemesla. Bude mi potěšením s ním kdykoli znovu spolupracovat.

Antonín Parma Creative & Interaction Director at Nydrle Digital

Doporučení

Soma Engineering

S Martinem Valasem jako firma spolupracujeme od konce roku 2011. Byl u zrodu nového webdesignu, firemní a produktové literatury, prezentací a dalších marketingových projektů. Ve svém přístupu je důsledný a pečlivý. Nerad činí kompromisy v kvalitě výsledné práce. Má vynikající analytické schopnosti, které často vygenerují nápadité řešení. Pro naši firmu podnikající v B2B se složitým produktem je velkou výhodou i Martinovo technické vzdělání.

Petr Blaško, marketingový ředitel Soma Engineering

Doporučení

NetDirect

Martin Valas je grafik, který nezpracovává projekt jen povrchně, ale zkoumá i jeho hlubší podstatu. Velmi si zakládá na souladu formy a obsahu. Jeho přístup ke klientům je ryze osobitý a svým způsobem ohromující. Jeho pohled na věc naše společné projekty vždy posune novým, nečekaným směrem. Martina si pro jeho profesionální přístup a maximální nasazení na svěřených projektech velmi vážím a je mi ctí s ním pracovat.

Marek Krška, vedoucí marketingového oddělení ve společnosti NetDirect s.r.o.

Sazkamobil
vám otočí život vzhůru nohama

Zobrazit

Roztrhnu se pro vás.
Jinak to neumím

Kontaktujte mě