Jak probíhá spolupráce

Konzultace

Nemá smysl začínat bez pořádného zadání

Pomohu Vám ujasnit si, co od webových stránek očekávat, co jimi můžete vyřešit, a kterým směrem se vydat. Případně doporučím profesionály, kteří vám dokáží pomoci v oblastech, kterým se nevěnuji: developery, SEO, UX konzultanty, copywritery.

Moodboard

Ať to má tu správnou šťávu

Na webové grafice pracuji na základě moodboardu, kde společně projdeme, co má design v lidech vyvolávat a jak je toho možné docílit. Je rozdíl připravit webovou grafiku pro lidi, kteří se potřebují cítit jako autorita, než pro ty, kteří jen dělají to, co mají rádi. Můžeme jim jít naproti barvami, vhodně vybranými fotografiemi, grafickými detaily atd.

Webová
grafika

Dokonale zvládám grafický design

Byl jsem jedním ze 3 porotců za grafický design WebTop100 2016. Pracuji s gridy, dbám na vizuální priority a vizuální systematiku a grafický návrh dokážu udělat výjimečný díky ilustracím, fotomontážím nebo něčemu, co ručně vyrobím.

Výstup

S mými výstupy se snadno pracuje

Výstupem mé práce jsou precizně připravené PSD, XD nebo Sketch soubory včetně stylesheetu, kde je do detailu definovaná typografie a grafické elementy. Pokud jste o stylesheetu a konzistenci v životě neslyšeli, můžu vás zaškolit, jak se vizuálně o web starat.

Doporučení

Nydrle Digital s.r.o.

S Martinem jsem pracoval na několika projektech, vždy na mě udělal dojem svou rychlostí, spolehlivostí, smyslem pro detail a schopností držet se přesných parametrů projektů. Je to velice tvůrčí designér a král svého řemesla. Bude mi potěšením s ním kdykoli znovu spolupracovat.

Antonín Parma Creative & Interaction Director at Nydrle Digital

Doporučení

Soma Engineering

S Martinem Valasem jako firma spolupracujeme od konce roku 2011. Byl u zrodu nového webdesignu, firemní a produktové literatury, prezentací a dalších marketingových projektů. Ve svém přístupu je důsledný a pečlivý. Nerad činí kompromisy v kvalitě výsledné práce. Má vynikající analytické schopnosti, které často vygenerují nápadité řešení. Pro naši firmu podnikající v B2B se složitým produktem je velkou výhodou i Martinovo technické vzdělání.

Petr Blaško, marketingový ředitel Soma Engineering

Doporučení

NetDirect

Martin Valas je grafik, který nezpracovává projekt jen povrchně, ale zkoumá i jeho hlubší podstatu. Velmi si zakládá na souladu formy a obsahu. Jeho přístup ke klientům je ryze osobitý a svým způsobem ohromující. Jeho pohled na věc naše společné projekty vždy posune novým, nečekaným směrem. Martina si pro jeho profesionální přístup a maximální nasazení na svěřených projektech velmi vážím a je mi ctí s ním pracovat.

Marek Krška, vedoucí marketingového oddělení ve společnosti NetDirect s.r.o.

Sazkamobil
vám otočí život vzhůru nohama

Zobrazit

Roztrhnu se pro vás.
Jinak to neumím

Kontaktujte mě