Proč spolupracovat zrovna se mnou

Zkušenosti

Využijte mé zkušenosti

Jako visual designer pracuji už 10 let. Dostal jsem cenné lekce a získal zkušenosti, které mi umožňují myslet o pár kroků napřed. Dokážu vizuálně navrhnout microsite i web o stovce typových stran.

Byl jsem jedním ze 3 porotců za grafický design WebTop100 2016.

Metodika

K čemu skvělý design, když ho nemáte včas?

Každý rok věnuji několik desítek hodin na optimalizaci svého design procesu, aby byly moje výstupy smysluplnější a přesnější. Svou práci díky tomu dodávám dlouhodobě vždy kvalitní a vždy na čas.

Osobnost

Dohrávám souboje

Možná díky tomu jsem si se svými klienty vybudoval dlouhodobé přátelské vztahy. Ví, že je na mě spoleh, a že se vždycky postarám o možné maximum. V situacích, kdy to jiní vzdali a nesmyslně si stáli na svým, jsem zatnul zuby a dál hledal řešení.

Vědomosti

Nespokojím se s tím, co vím

Vím, že design není jen o citu. Soustavně se vzdělávám v oblastech vizuálního designu, UX, brandingu a marketingu, abych dokázal dát svým návrhům něco navíc.

BLOG Duše designera

Desatero profesionála

Článek na mém blogu Duše designera o upřímnosti, řešení kritických situací a skrytých signálech, které nevědomky vysíláme.

Čtěte více

BLOG Duše designera

Co znamená mít pro grafiku cit.
Kde vzniká a jak se dá zdokonalit

Jak to vlastně v hlavě funguje, když ho používáme. Dá se nějak vytrénovat? Nebo pokud se s tím nenarodíme, tak nemáme šanci?

Čtěte více

BLOG Duše designera

5+1 tip jak se srovnat s připomínkami
a zachovat si tvář profesionála

To, že se cítíme mizerně při přijímání připomínek a komentářů není osobnostní defekt. Ten nepříjemný pocit se nazývá kognitivní disonance a prožíváme ho všichni.

Čtěte více

Shopin,
radost nakupovat

Zobrazit

Jak se mnou
probíhá spolupráce

Čtěte více