Sazka mobil

Ilustrace Webová grafika Červen 2014

SAZKAmobil je operátor, díky kterému si mimo super ceny za volání, SMSky a data, můžete přijít na pěkný balík. Trhákem SAZKAmobilu je Šťastná SIMka, která vám může otočit život vzhůru nohama. Každá totiž zároveň slouží jako los a za dobití můžete vyhrát mimo jiné Jackpot, který začíná na 250 000 Kč.

Creative director Antonín Parma

Sazka
Sazka

Pro agenturu Nydrle Digital jsem vytvořil webovou grafiku pro mobilního operátora SAZKAmobil. Velkou výzvou pro mě zde byla práce s vizuálními prioritami a kompozicemi obsahových bloků tak, aby vše působilo přehledně a nikde nevadil sebemenší detail v pohodlném vstřebávání informací. V rámci prací na SAZKAmobil webu jsem připravoval i modifikace SIMky pro různé kampaňové minipříběhy.

Obzvláště hrdý jsem na tečku v digitech v řádech tisíců a na všechny ty SIMky, ke kterým jsem měl k dispozici pouze 4 její modifikace. Ty jsem pro různé momenty různě kroutil, montoval a doplňoval ilustracemi.

Sazka Sazka Sazka
Sazka Sazka
Sazka Sazka
Sazka Sazka
Sazka

Zaujal vás tento projekt?
Ozvěte se, můžeme ho probrat podrobněji.

Kontaktujte mě

Doporučení

Nydrle Digital

S Martinem jsem pracoval na několika projektech, vždy na mě udělal dojem svou rychlostí, spolehlivostí, smyslem pro detail a schopností držet se přesných parametrů projektů. Je to velice tvůrčí designér a král svého řemesla. Bude mi potěšením s ním kdykoli znovu spolupracovat.

Antonín Parma Creative & Interaction Director at Nydrle Digital