Sazka mobil

„Umíš ilustrace,
to je projekt jak dělanej pro tebe.“

Kontext:

Webová grafika SAZKAmobilu pro mě byla velká škola. Byla první, kterou jsem dělal v Nydrle, tehdy ještě pod Tondou Parmou, zkušeným creative directorem s neuvěřitelným citem pro detail. Perfekcionista a hnidopich (v dobrém). Do té doby jsem dělal vše podle citu, ale tady jsem se naučil u návrhu grafiky systematicky myslet, napínat se, minimalizovat použití grafických prvků, vytvářet konzistentní vizuální systém, pracovat s vertikálním rytmem atd.

Creative director Antonín Parma

Sazka
Sazka

A to vše bolestivým způsobem pro ego. Máš chybu tady, znovu. Opraveno. Ještě tady to udělej jinak... a tak pořád dokola, dokud to nebylo dokonalé. Na tomto projektu jsem se naučil svítit do temných koutů vizuálních systémů a vyhánět pavouky. Při každém "máš tam chybu, mělo by to být jinak" se chtělo ego vzpouzet a oponovat, ale šlápnul jsem mu na krk a udusil ho. Vyplatilo se. Naučil jsem se o webové grafice uvažovat jinak – lépe a výsledkem byl povedený design, na jehož základech stál několik let i potom, co ho převzala jiná agentura a získala s ním nějaké ocenění...

Obzvláště hrdý jsem na tečku v digitech v řádech tisíců a na všechny ty SIMky, ke kterým jsem měl k dispozici pouze 4 její modifikace. Ty jsem pro různé momenty různě kroutil, montoval a doplňoval ilustracemi.

Sazka Sazka Sazka
Sazka Sazka
Sazka Sazka
Sazka Sazka

Doporučení

Nydrle Digital

S Martinem jsem pracoval na několika projektech, vždy na mě udělal dojem svou rychlostí, spolehlivostí, smyslem pro detail a schopností držet se přesných parametrů projektů. Je to velice tvůrčí designér a král svého řemesla. Bude mi potěšením s ním kdykoli znovu spolupracovat.

Antonín Parma Creative & Interaction Director at Nydrle Digital.

Zaujal vás tento projekt?
Ozvěte se, můžeme ho probrat podrobněji.

Kontaktujte mě