Jak probíhá spolupráce

Konzultace

Nemá smysl začínat bez pořádného zadání

Pomohu Vám ujasnit si, co od webových stránek očekávat, co jimi můžete vyřešit, a kterým směrem se vydat. Případně doporučím profesionály, kteří vám dokáží pomoci v oblastech, kterým se nevěnuji: developery, SEO, UX konzultanty, copywritery.

UCD

Nebudeme střílet od pasu

každý máme své názory, ale pojďme jim dát nálepku "hypotéza" a nechat mluvit reálné lidi o svém věku, touhách spojených s tím, co nabízíte a proč k vám vlastně chodí nakupovat. Byla by škoda navrhnout hyper-style-minimalist web pro cílovku "rybáři 50+". Asi cítíte, že by se tam necítili jako ryba ve vodě.

Moodboard

Ať to má tu správnou šťávu

Na webové grafice pracuji na základě moodboardu, kde společně projdeme, co má design v lidech vyvolávat a jak je toho možné docílit. Je rozdíl připravit webovou grafiku pro lidi, kteří se potřebují cítit jako autorita, než pro ty, kteří jen dělají to, co mají rádi. Můžeme jim jít naproti barvami, vhodně vybranými fotografiemi, grafickými detaily atd.

Webová
grafika

Ovládám grafický design

Byl jsem jedním ze 3 porotců za grafický design WebTop100 2016. Pracuji s gridy, dbám na vizuální priority a vizuální systematiku a grafický návrh dokážu udělat výjimečný díky ilustracím, fotomontážím nebo něčemu, co ručně vyrobím.

Výstup

S mými výstupy se snadno pracuje

Výstupem mé práce jsou precizně připravené PSD, XD nebo Sketch soubory včetně stylesheetu, kde je do detailu definovaná typografie a grafické elementy. Pokud jste o stylesheetu a konzistenci v životě neslyšeli, můžu vás zaškolit, jak se vizuálně o web starat.